• بلوارچمران روبروی بیمارستان حافظ جنب بانک سپه
  • ۳۶۴۶۸۵۵۳ و ۳۶۴۶۸۵۱۱
  • 09173141942
  • miladdental@gmail.com

ارتودنسی متحرک باپلاک شفاف

منظوراز ارتودنسی متحرک این است که بیمارمی تواند دستگاه ارتودنسی راهنگام غذاخوردن ازدهان خودخارج کند وپس از آن دوباره سرجای خود بگذارد

ایمپلنت

ایمپلنت دندانی یکی از دائمی ترین روش های ترمیم دندان است که در حوزه ی دندان پزشکی شناخته شده است. ایمپلنت دندان تغییر بزرگی در زندگی و ظاهر فرد دارد و در صورتی که بیمار بهداشت دهان و دندان و مراقبت های روتین را به خوبی پیگیری کند، بسیار محکم است و تقریبا تا آخر عمر قابل استفاده است.

ترمیم دندان

ترمیم دندان به بازگرداندن عملکرد و شکل ظاهری دندان آسیب دیده با مواد ترمیم کننده دندان گفته می‌شود. خرابی ساختار دندان معمولاً در اثر پوسیدگی دندان ا آسیب‌های خارجی بوجود می‌آید.

براکت های لینگوال یا زبانی

این براکتها به پشت دندانها چسبانده می شوندوازاین رو نامرئی خواهد بود . نام این براکت ها برگرفته ازکلمه لاتین *لینگوا*به معنی زبان می باشد.

جراحی پری آپیکال

جراحی پری آپیکال(جراحی انتهای ریشه دندان) ازجمله درمان هایی است که درموارد زیادی می تواند یک دندان رااز کشیده شدن نجات دهد. اگرجه امروزه به وجود درمان های ایمپلنت برای جایگزینی دندان های ازدست رفته ، دندان پزشکان کمتری مبادرت به ارائه این درمان ها می کنند

جراحی دهان و فک و صورت

جراحی دهان و فک و صورت جراحی ای است که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقوص سر و صورت و فک و گردن و طاق جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیهٔ دهان و فک و صورت را اصلاح می‌کند.